Edition Luxe Bordspendyl Frankrike

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets första del, Frankrike, Calame Rue Montmartre á Paris, arkitektonisk form, svart marmor med dekor brännförgylld brons, höjd ca 48.5 cm, bredd ca 32 cm, nyckel för uppdrag medföljer

Slitage, 1 fot utbytt, lösa dekordelar, SAV garanterar ej funktionen.

767622

2020-05-03