Engstrand Myrstrand Julius Tingströms Bra Bohag

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN ENGSTRAND & GUNNAR MYRSTRAND, "Julius" serveringsvagn, Tingströms, Bra Bohag, omkring 1960-tal, teak, avtagbar serveringsbricka, utdragbar låda vid underdel, höjd ca 78x46, höjd ca 65 cm

Bruksslitage

767632

2020-05-04