3 samtida skåp från Voice

3 samtida skåp från Voice
3 samtida skåp från Voice
3 samtida skåp från Voice
3 samtida skåp från Voice
3 samtida skåp från Voice
3 samtida skåp från Voice
3 samtida skåp från Voice
3 samtida skåp från Voice
3 samtida skåp från Voice
3 samtida skåp från Voice

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

VOICE, skåp 3 st, samtida, lösa skåp med medföljande skiva av svart glas, lådor, skåp, fack, vardera skåpet höjd 70, längd 69, djup 30 cm, total längd 208 cm

Smärre slitage, glasskivan med obetydlig kantnagg

767641

2020-05-15