3 samtida skåp från Voice
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
VOICE, skåp 3 st, samtida, lösa skåp med medföljande skiva av svart glas, lådor, skåp, fack, vardera skåpet höjd 70, längd 69, djup 30 cm, total längd 208 cm
Smärre slitage, glasskivan med obetydlig kantnagg
767641
2020-05-15