PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD NIELSEN

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD NIELSEN, soffbord, 1960-tal, för France & Son, Danmark, stomme i massiv teak, utdragbar skiva vid ena kortsidan med svart formica, ca 121x54, höjd ca 51 cm

Bruksslitage

767642

2020-05-04