Klubbat för:
3 000 SEK
3 000 SEK
FÅTÖLJ, "Oscar", Carl Malmsten, brickmärkt, klädd i vinrött skinn, sitthöjd ca 47, högsta höjd 104 cm
Slitage, några fläckar och ställvis krackelerat skinn
767644
2020-05-04