Ett par ljusstakar Frankrike
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LJUSSTAKAR, ett par, empirestil, Frankrike, brons, 1800-talets senare del, delvis förgyllt, räfflade pelare, pelarkrön med växtornament, höjd ca 31 cm
En manschett mindre diameter, socklar något olika i höjd
767647
2020-05-23