André Lanskoy färglitografi

André Lanskoy färglitografi
André Lanskoy färglitografi
André Lanskoy färglitografi
André Lanskoy färglitografi
André Lanskoy färglitografi
André Lanskoy färglitografi
André Lanskoy färglitografi
André Lanskoy färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDRÉ LANSKOY (Frankrike, 1902-1976), komposition, signerad samt daterad 59, numrerad 39/80, oramat blad, bladmått ca 56x76 cm

blekt papper, märke efter tape, hanteringsveck

767649

2020-05-11