August Puig färglitografi

August Puig färglitografi
August Puig färglitografi
August Puig färglitografi
August Puig färglitografi
August Puig färglitografi
August Puig färglitografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AUGUST PUIG (1929-1999): komposition, signerad, numrerad 60/110, färglitografi, oramat blad, bladmått ca 71x61 cm

767669

2020-05-12