August Puig färglitografi

August Puig färglitografi
August Puig färglitografi
August Puig färglitografi
August Puig färglitografi
August Puig färglitografi
August Puig färglitografi
August Puig färglitografi
August Puig färglitografi
August Puig färglitografi
August Puig färglitografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AUGUST PUIG (1929-1999): komposition, signerad, numrerad 72/110, färglitografi, oramat blad, bladmått ca 71x61 cm

767679

2020-05-12