1296 - Prydnadsträd silver

1296 - Prydnadsträd silver
1296 - Prydnadsträd silver
1296 - Prydnadsträd silver
1296 - Prydnadsträd silver
1296 - Prydnadsträd silver
1296 - Prydnadsträd silver
1296 - Prydnadsträd silver
1296 - Prydnadsträd silver

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GORHAM, prydnadsträd med påskliljor, sterlingsilver, USA, förgylld kruka med emaljmålade påskliljor och blad, höjd 15 cm

skador

767699

2020-08-23