Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
GORHAM, prydnadsträd med påskliljor, sterlingsilver, USA, förgylld kruka med emaljmålade påskliljor och blad, höjd 15 cm
Zustandsbeschreibung
skador
767699
2020-08-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner