Ringklocka

Ringklocka
Ringklocka
Ringklocka
Ringklocka
Ringklocka
Ringklocka
Ringklocka
Ringklocka
Ringklocka
Ringklocka

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RINGKLOCKA, silver, svenska importstämplar, 1800-talets mitt, mått klocka ca 11x7 cm, total vikt inkl bjällra (ej silver) ca 91,2 g

767704

2020-05-03