Toastställ England

Toastställ England
Toastställ England
Toastställ England
Toastställ England
Toastställ England
Toastställ England
Toastställ England
Toastställ England

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOASTSTÄLL, 2 st, silver, England, omkring 1930-tal, London, vikt ca 90,2 g

Smärre slitage

767706

2020-05-03