Stol gustaviansk

Stol gustaviansk
Stol gustaviansk
Stol gustaviansk
Stol gustaviansk
Stol gustaviansk
Stol gustaviansk
Stol gustaviansk
Stol gustaviansk
Stol gustaviansk
Stol gustaviansk

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOL, gustaviansk, sent 1700-tal, skuren dekor, genombruten ryggbricka med spälknippe, kopplade ben, sittshöjd ca 43/41 cm.

Slitage, sprickor, lagningar, senare klädsel.

767712

2020-05-12