Fladdermusfåtölj

Fladdermusfåtölj
Fladdermusfåtölj
Fladdermusfåtölj
Fladdermusfåtölj
Fladdermusfåtölj
Fladdermusfåtölj
Fladdermusfåtölj
Fladdermusfåtölj

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

FÅTÖLJ, sk, fladdermusfåtölj, 1900-talets andra hälft, svartlackerad metallstomme med läderklädsel, bredd 75 cm, höjd 78 cm.

Slitage.

767736

2020-05-10