Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
FÅTÖLJ, sk, fladdermusfåtölj, 1900-talets andra hälft, svartlackerad metallstomme med läderklädsel, bredd 75 cm, höjd 78 cm.
Slitage.
767736
2020-05-10