Satsbord

Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SATSBORD, 3 delar, 1900-talets andra hälft, ben i bok, laminerade skivor med svartlackerade kanter, längd 39-61 cm, bredd 37 cm, höjd 50-54 cm.

Bruksslitage, senare laminering och målning, laminatet har släppt något i kanterna på det minsta bordet, lagade ben.

767740

2020-05-10