Lennart Jirlow

Lennart Jirlow
Lennart Jirlow
Lennart Jirlow
Lennart Jirlow
Lennart Jirlow
Lennart Jirlow

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LENNART JIRLOW, (1936-2020): I bersån, signerad L Jirlow, EA, blindstämpel Mourlot, färglitografi, ca 39x51 cm

767742

2020-05-04