Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GUNNAR ASPLUND, tillskriven, triptyk, gouache, 3 st, signerade och daterade 1929, på papper, ca 48x34 cm
Smärre slitage, nålhål.
767747
2020-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här