Christian Dior pumps
Closed
2020-05-13
767766
| Sold for | 350 SEK |
| Estimate | 800 SEK |
CHRISTIAN DIOR, pumps, omkring 1900-talets mitt, svart mocka med lädersula, storlek ca 37.
Bruksslitage.