Christian Dior pumps

Christian Dior pumps
Christian Dior pumps
Christian Dior pumps
Christian Dior pumps
Christian Dior pumps
Christian Dior pumps
Christian Dior pumps
Christian Dior pumps

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

CHRISTIAN DIOR, pumps, omkring 1900-talets mitt, svart mocka med lädersula, storlek ca 37.

Bruksslitage.

767766

2020-05-13