Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
CHRISTIAN DIOR, pumps, omkring 1900-talets mitt, svart mocka med lädersula, storlek ca 37.
Bruksslitage.
767766
2020-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här