Munkpanna samt bricka till rökbord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

MUNKPANNA samt BRICKA till rökbord, (2) omkring 1900, jugend, nationalromantik, koppar, diameter ca 56 resp. 60 cm

Bruks- samt åldersrelaterad slitage, repor, märken

767773

2020-05-04