Byst 1800-talets första kvartal

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BYST, 1800-talets första kvartal, föreställande den franske militären Nicolas de Catinat (1637-1712), förgylld och mörkpatinerad brons, höjd 33,5 cm

Bruksslitage, smärre repor

767774

2020-05-10