Krokodil

Krokodil
Krokodil

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

KROKODIL, 1900-tal, träskuren ek, längd 332 cm

PROVENIENS: Inköpt av nuvarande ägare i trakten av Virserum, Småland

Utomhuspatine, torrsprickor

767776

2020-05-10