Krokodil
Valmis
2020-05-10
767776
| Korkein tarjous | 14 000 SEK |
| Arviointi | 15 000 SEK |
KROKODIL, 1900-tal, träskuren ek, längd 332 cm
PROVENIENS: Inköpt av nuvarande ägare i trakten av Virserum, Småland
Utomhuspatine, torrsprickor