Skänk Carl Malmsten
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CARL MALMSTEN, skänk, furu, brännmärkt, uppdelad i två skåpsdelar varav vänstra med hyllplan, högra med utdragbara lådor, höjd ca 112, 146x41 cm
Bruksslitage, fuktringar samt andra mindre fuktskador, torrsprickor kan förekomma, avslag, torra/avslagna lister, repor, nyckeln/låsen kärvar, smått ranglig i benfogarna
767783
2020-05-04