Fåtöljer

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, s.k. Emmafåtöljer, 1900-talets mitt, sammetsklädsel med dekor, höjd ca 78 cm, sitthöjd ca 38 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage, fläckar, märken

767784

2020-05-04