Fåtöljer / karmstolar 1-par mahogny

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJER, alt. karmstolar, 1-par, 1900-talets första hälft/mitt, stomme i lackerad mahogny, pärlspikad klädsel i mörkgul textil, rygghöjd ca 97, bredd ca 63 cm

Bruksslitage, kräver smärre vädring, smärre fläckar/smuts i textil förekommer, något lösa fogar

767790

2020-05-04