Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
MAGNHILD LUNDSTEN, sannolikt, matta, rölakan, geometrisk dekor i blått, vitt och brunt samt grått, signerad ML, 256 x 150 cm
Smärre slitage
767800
2020-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här