Byrå empirestil

Byrå empirestil
Byrå empirestil
Byrå empirestil
Byrå empirestil
Byrå empirestil
Byrå empirestil
Byrå empirestil
Byrå empirestil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ, betsat trä, 1900-talets andra hälft, empirestil, 4 lådor, höjd 105, 123x53 cm

Delvis solblekt, mindra slitage/märken

767808

2020-05-04