Snurrfåtöljer svart skinn
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJER, snurrfåtöljer m. pall, 1-par, 80/90-tal, klädsel i svart skinn, nackstöd, kromade underreden, djuphäftade knappar, rygghöjd ca 86, bredd ca 84 cm
Bruksslitage, knappar som saknas, kräver lite vädring
767811
2020-05-04