Snurrfåtöljer svart skinn

Snurrfåtöljer svart skinn
Snurrfåtöljer svart skinn
Snurrfåtöljer svart skinn
Snurrfåtöljer svart skinn
Snurrfåtöljer svart skinn
Snurrfåtöljer svart skinn
Snurrfåtöljer svart skinn
Snurrfåtöljer svart skinn

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJER, snurrfåtöljer m. pall, 1-par, 80/90-tal, klädsel i svart skinn, nackstöd, kromade underreden, djuphäftade knappar, rygghöjd ca 86, bredd ca 84 cm

Bruksslitage, knappar som saknas, kräver lite vädring

767811

2020-05-04