Salongsbord

Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALONGSBORD, 1800-talets första hälft, fanerad i mahogny, fot med tre fötter, höjd 75, diameter 126 cm

Skador, del av dekor saknas på ben

767819

2020-05-11