Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SALONGSBORD, 1800-talets första hälft, fanerad i mahogny, fot med tre fötter, höjd 75, diameter 126 cm
Skador, del av dekor saknas på ben
767819
2020-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här