Skrivbord
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, England, 1800-tal, fanerad i mahogny, beslag av mässing, skinnklädd skiva, höjd 74, 119 x 60 cm
Lösa beslagsdelar finns på Utlämningen
Skador, lösa beslagsdelar, nyckel saknas, beslagen ej ursprungliga
767821
2020-05-11