Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, England, 1800-tal, fanerad i mahogny, beslag av mässing, skinnklädd skiva, höjd 74, 119 x 60 cm
Lösa beslagsdelar finns på Utlämningen

Skador, lösa beslagsdelar, nyckel saknas, beslagen ej ursprungliga

767821

2020-05-11