Pottskåp

Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

POTTSKÅP, Georg III, massiv och fanerad i mahogny, beslag i mässing, skiva med sarg, front med jalusi och låda, höjd 76, 49 x 43 cm

Skador och lagningar, senare beslag

767823

2020-05-11