Oljemålning nakenstudie

Oljemålning nakenstudie
Oljemålning nakenstudie
Oljemålning nakenstudie
Oljemålning nakenstudie
Oljemålning nakenstudie
Oljemålning nakenstudie

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Nakenstudie, olja på pannå, ca 25x16,5 cm

Spricka

767824

2020-05-07