Dagmar Glemme olja

Dagmar Glemme olja
Dagmar Glemme olja
Dagmar Glemme olja
Dagmar Glemme olja
Dagmar Glemme olja
Dagmar Glemme olja
Dagmar Glemme olja
Dagmar Glemme olja

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAGMAR GLEMME (född 1942): "Grön måne", signerad och daterad Dagmar Glemme 99, olja på duk, ca 41x33 cm

767865

2020-05-04