Carl Malmsten "Ovalen" soffbord

Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL MALMSTEN, "Ovalen", soffbord, valnöt, brickmärkt, höjd ca 60, 120x85 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor samt ett mörkt märke på bordsskivan

767876

2020-05-05