Carl Malmsten "Ovalen" soffbord
2020-05-05
767876
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL MALMSTEN, "Ovalen", soffbord, valnöt, brickmärkt, höjd ca 60, 120x85 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor samt ett mörkt märke på bordsskivan