Björn Weckström ring akrylplast
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
BJÖRN WECKSTRÖM, "Petrified Lake", ring, sterlingsilver, akrylplast, Lapponia, Finland 1974, stämpelsignerad BJÖRN, ringstorlek ca 16,5 mm, vikt ca 20,1 g
Formgiven 1971
Kuntoraportti
Akrylplast med repor, silver något anlupet
767878
Päivämäärä:
2020-05-06