Björn Weckström ring akrylplast

Klubbat för:

3 000 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

BJÖRN WECKSTRÖM, "Petrified Lake", ring, sterlingsilver, akrylplast, Lapponia, Finland 1974, stämpelsignerad BJÖRN, ringstorlek ca 16,5 mm, vikt ca 20,1 g

Formgiven 1971

Kuntoraportti

Akrylplast med repor, silver något anlupet

767878

Päivämäärä:

2020-05-06