Bror Boije fåtöljer

Bror Boije fåtöljer
Bror Boije fåtöljer
Bror Boije fåtöljer
Bror Boije fåtöljer
Bror Boije fåtöljer
Bror Boije fåtöljer
Bror Boije fåtöljer
Bror Boije fåtöljer
Bror Boije fåtöljer
Bror Boije fåtöljer

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BROR BOIJE, "Junker", fåtöljer, 1 par, bok, DUX, 1970-tal, canvas, armstöd i brunt skinn samt stoppad dyna med textil klädsel, sitthöjd ca 35 cm

Slitage/fläckar

767880

2020-05-04