Matbord teak

Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATBORD, slagbord, 1900-talets andra hälft, teak, bordskiva i 3 sektioner, höjd ca 72, bredd 94, längd 42-168 cm

Bruks- samt åldersrelaterat slitage

767882

2020-05-05