Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PABLO PICASSO (1881-1973), efter: "Frederic Joliot Curie", litografi, signerad och daterad i trycket Picasso 26.2.59., numrerad 288/500, bladmått ca 37x27 cm
767897
2020-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här