Pablo Picasso efter

Pablo Picasso efter
Pablo Picasso efter
Pablo Picasso efter
Pablo Picasso efter

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973), efter: "Frederic Joliot Curie", litografi, signerad och daterad i trycket Picasso 26.2.59., numrerad 288/500, bladmått ca 37x27 cm

767897

2020-05-04