Lasse Åberg litografier
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LASSE ÅBERG (född 1940): (3) "Trollgubben Rydell med dynamo-brallor", Stenmark, signerade Lasse Åberg resp Åberg, nr 399/400, 9/300, 18/300, färglitografier, bladmått 47x31 resp. 47x32 cm
Ett blad med Stenmark blekt
767905
2020-05-06