Lasse Åberg litografier

Lasse Åberg litografier
Lasse Åberg litografier
Lasse Åberg litografier
Lasse Åberg litografier
Lasse Åberg litografier
Lasse Åberg litografier
Lasse Åberg litografier
Lasse Åberg litografier

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LASSE ÅBERG (född 1940): (3) "Trollgubben Rydell med dynamo-brallor", Stenmark, signerade Lasse Åberg resp Åberg, nr 399/400, 9/300, 18/300, färglitografier, bladmått 47x31 resp. 47x32 cm

Ett blad med Stenmark blekt

767905

2020-05-06