Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ, 1800-talets senare del, nyrenässans, bemålad, 4 lådor, dekor av halvkolonetter, förgyllda beslag, höjd 86, 106x57 cm

Senare bemålad, nyckel saknas

767926

2020-05-04