Boksnurra
2020-05-04
768045
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOKSNURRA, 1900-talets början, fanerad i mahogny, överdel med intarsia, höjd ca 78, 44x44 cm
Mindre stötskador