Krus

Krus
Krus
Krus
Krus
Krus
Krus
Krus
Krus

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

KRUS 1800-tal, lergods, delvis glaserad, höjd ca 24 cm

slitage, avslag

768050

2020-05-09