Bertil Vallien skål

Bertil Vallien skål
Bertil Vallien skål
Bertil Vallien skål
Bertil Vallien skål
Bertil Vallien skål
Bertil Vallien skål
Bertil Vallien skål
Bertil Vallien skål

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

BERTIL VALLIEN (född 1938), (3) glasföremål, skål samt pokaler, Kosta Boda, ur serien "Satellite", skålen signerad samt numrerad 59251, höjd ca 10 samt 17 cm

768057

2020-05-05