Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BRAM VAN VELDE (Holland 1895-1981): Komposition, signerad, EA, färglitografi, oramat blad, bladmått ca 47x64,5 cm
svagt gulnade kanter
768063
2020-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här