Bram van Velde färglitografi

Bram van Velde färglitografi
Bram van Velde färglitografi
Bram van Velde färglitografi
Bram van Velde färglitografi
Bram van Velde färglitografi
Bram van Velde färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRAM VAN VELDE (Holland 1895-1981): Komposition, signerad, EA, färglitografi, oramat blad, bladmått ca 47x64,5 cm

svagt gulnade kanter

768063

2020-05-09