Barock karmstol

Barock karmstol
Barock karmstol
Barock karmstol
Barock karmstol
Barock karmstol
Barock karmstol
Barock karmstol
Barock karmstol

Klubbat för:

340 EUR

Utropspris

300 EUR

KARMSTOL, barock 1700-tal, svartmålad, genombruten rygg, klädsel av skinn, kopplad benställning, höjd 116 cm, bredd 78 cm

Slitage, smärre färgbortfall, små skador, maskstungen.

768088

2020-05-17