Klubbat för:
340 EUR
Utropspris
300 EUR
KARMSTOL, barock 1700-tal, svartmålad, genombruten rygg, klädsel av skinn, kopplad benställning, höjd 116 cm, bredd 78 cm
Slitage, smärre färgbortfall, små skador, maskstungen.
768088
2020-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här