Kartell

Kartell
Kartell
Kartell
Kartell
Kartell
Kartell
Kartell
Kartell
Kartell
Kartell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TIDNINGSSTÄLL, KARTELL, Made in USA, svart, plast, höjd ca 34,5 cm, 40x20 cm, TAM TAM, pall, design Henry Massonnet (1922-2005), Frankrike, svart, plast, höjd ca 45 cm, diameter ca 30,5 cm

Bruksslitage/repor

768100

2020-05-09