Skrivbyrå 1800-tal
Klubbat för:
3 400 SEK
3 000 SEK
SKRIVBYRÅ, 1800-talets mitt, Karl Johan, fanerad i mahogny, intarsia i form av listverk, ståendes på förgyllda lejontassar, översta lådan med skrivinredning, höjd ca 90, 120x53 cm
Nyckel finns
Något blekt
768108
2020-05-04