1303 - Flaskor 1 par glas silverlock

Såld för:

12 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOCKERRUSKOR, 1 par, glas, 1700-tal, fasettslipad balusterform, genombrutna skruvlock av silver, stämplade 1895, höjd 27 cm

glassjuka

768132

2020-08-23